O firmie

Pranie Tapicerki Samochodowej

Tapicerka samochodowa jest bardzo podatna na zabrudzenia, dlatego też wymaga regularnego czyszczenia. Samo porządkowanie wnętrza pojazdu jest procesem skomplikowanym i wymagającym doświadczenia. Współczesne auta mają zamontowane w fotelach poduszki powietrzne, różnego typu urządzenia elektryczne, czujniki itp. Nieumiejętne obchodzenie się z nimi może spowodować uszkodzenie w/w elementów. Polecamy kompleksowe pranie i czyszczenie tapicerki samochodów, szczególnie tych „szykowanych” do sprzedaży. Jej dobry stan i wygląd przekłada się bowiem na wartość auta i daje gwarancję uzyskania za nie wyższej ceny. Nasza firma ma siedzibę we Wrocławiu w dzielnicy - Psie Pole. Informacje o nas można znaleźć na grouponie. Mamy wielu klientów i cieszymy się bardzo dobrą opinią. Jesteśmy profesjonalistami. Cechuje nas rzetelność i doświadczenie.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem i używamy środków chemicznych najwyższej jakości. Specjalizujemy się w praniu obić wykonanych z rożnego typu tkanin: weluru, żakardu i ekskluzywnej alcantary. Porządkowanie wnętrza pojazdu jest wieloetapowe.

Sprzątanie i Pranie Ekstrakcyjne Samochodu

  • Na wstępie odkurzamy je na sucho.
  • W dalszej kolejności poddajemy procesowi prania ekstrakcyjnego: fotele, kanapy, wykładziny podłogowe, dywaniki i tapicerkę drzwiową. Jest to tradycyjna metoda, ale bardzo dokładna i skuteczna. Umożliwia usunięcie nawet dużych i bardzo uciążliwych zabrudzeń. Polega na opryskaniu czyszczonej powierzchni wodą ze specjalnym detergentem, bardzo dokładnym szczotkowaniu jej, a następnie odessaniu płynu wraz z brudem za pomocą odkurzacza. Czynność ta jest powtarzana do momentu , aż odsysana woda będzie całkowicie czysta.

Profesjonalny sprzęt i odpowiednia technika czyszczenia pozwalają osiągnąć minimalny stopień namoczenia materiału, nie dopuszczając do jego przemoczenia. Czas suszenia tapicerki wynosi od 4 do 5 godzin, a sam jego przebieg zależy od pogody. Latem, gdy panują wysokie temperatury, zachodzi w sposób naturalny. Gdy warunki są mniej sprzyjające, korzystamy z urządzeń grzewczych.

Decynfekcja wnętrza samochodu

Na życzenie klienta wykonujemy także ozonowanie i dezynfekcję kabiny. Ma to na celu usunięcie grzybów i pleśni, które są silnymi alergenami.

Cena usług zależy od ilości czyszczonych elementów i wynosi od 150 zł do 300 zł.

Wyczyszczona i wyprana przez nas perfekcyjnie tapicerka sprawi, że wnętrze samochodu będzie jak nowe: czyste i pachnące świeżością.